Notion CRM – סקירה מלאה

בטח שמעתם על Notion, הכלי שאמור להחליף פלטפורמות כמו Google Docs ו-Evernote. אבל האם הוא כל כך טוב כמו שאנשים אומרים שזה? ננסה לענות על השאלה הזו בסקירה מפורטת זו. Notion היא פלטפורמה פנטסטית (מערכת CRM)  מומלצת על ידי מומחי פרודוקטיביות ברחבי העולם.

היופי ב-Notion הוא שהוא יכול למלא צרכים מרובים של עסק, כגון תיעוד, בסיס ידע, ניהול פרויקטים, מעקב אחר משימות, תכנון מפת דרכים ועוד. דבר הנהדר לשימוש אישי גם כן. אז, בואו נצלול פנימה ונראה עד כמה Notion טוב באמת!

ביקורת מערכת CRM נואשיין (Notion)- יתרונות מול חסרונות, פיצ’רים מיוחדים ועוד

 

התחלנו לכתוב את סקירת האפליקציה הזו של Notion בלי שום דעה מוקדמת ובסופו של דבר השתכנענו שהאפליקציה היא באמת “האולר השוויצרי של יישומים עסקיים”. זהו כלי ידידותי למשתמש שעוזר לך לבצע מספר פעילויות תחת קורת גג אחת. קל להפליא לשימוש ומאוד גמיש.

Notion עובד עבור כל ארגון וצוות כדי לנהל דברים כמו מסמכים פנימיים, ויקיפדיה, אינטרנט ואפילו פרויקטים. זה גם כלי מאוד פרקטי לשימוש אישי, לניהול דברים כמו הערות, רעיונות, סידור הבלאגן  וכו’. תהיה לך נגישות קלה לכל התכונות והכלים עם קיצורי דרך נוחים, שמזרזים את העבודה. יש אפילו ערכת נושא כהה(מצב לילה) להעדפתך.

notion

אתה יכול ליצור כמה מסמכים שאתה רוצה, לעצב אותם במהירות ולערוך אותם. השימוש באימוג’ים, צבעים ואלמנטים חזותיים הופך את הדפים להרבה יותר צבעוניים ובלתי נשכחים. אם אתה מנהל פרויקט, אולי תרצה להסתכל על מערכת ניהול פרויקטים זה.

Notion חינם לעומת בתשלום: מה ההבדל?

ל-Notion יש גרסה חינמית ושלוש תוכניות בתשלום. התוכנית החינמית היא די נדיבה ואפשרות יחסית מעולה אם התקציב שלך מצומצם והצרכים שלך בסיסיים יותר. תוכנית זו מיועדת לשימוש אישי, אך תוכל להזמין עד חמישה אורחים לשתף איתך פעולה באופן פרטי בכל עמוד.

תקבל גם מספר בלתי מוגבל של דפים ובלוקים, 50+ תבניות למתחילים, ויקי אינטרנט, מסמכים, הערות ועוד. הטבה נוספת היא שתהיה לך גישה לכל סוגי התצוגות, כולל קנבאן, רשימה וטבלה.

אבל יש כמה מגבלות. לדוגמה, העלאת קבצים יכולה להיות בגודל של עד 5 MB בלבד. תכונות אחרות הזמינות רק עם התוכניות בתשלום כוללות סביבות עבודה שיתופיות, היסטוריית גרסאות, חללי צוות, הרשאות מתקדמות ותמיכה בעדיפות.

אם אתה נרשם לתוכנית המקצוענים האישית, אתה יכול להזמין אורחים ללא הגבלה לשיתוף פעולה פרטי. עם תוכנית הצוות, אתה יכול להוסיף חברים לסביבת העבודה שלך, כך שכולכם עובדים על אותו תוכן. תוכנית זו פותחת יותר הרשאות ובקרות ניהול כך שאתה והצוות שלך יכולים לעבוד יחד בצורה מאובטחת יותר.

סקירת תוכניות Notion: מה זה Notion.so ולמה משמש Notion?

Notion הוא סביבת עבודה הכל באחד שיכולה לשמש כתוכנה לניהול משימות וניהול פרויקטים CRM, לניהול מסדי נתונים. זה כנראה הכלי המגוון ביותר בשוק שמשלב את החלקים הטובים ביותר של פלטפורמות כמו Airtable, Google Docs ו-Sheets ו-Apple Notes באפליקציה אחת מעוצבת היטב.

הרעיון מאחורי Notion הוא לא להציף את המשתמשים במגוון כלי פרודוקטיביות ותכונות שונות, שכל אחד מהם כרוך בעקומת למידה. במקום זאת, הוא מספק כמה תכונות קלות לשימוש שניתן לערבב ולהתבסס עליהן בדרכים מודולריות בהתאם לצרכי המשתמש האישיים. ישנן דרכים שונות להשתמש ב-Notion: לאחסן רעיונות, לרשום הערות, לנהל משימות, לשתף פעולה עם אנשים ועוד.

כוחה של האפליקציה טמון בגמישות שלה. לדוגמה, עסקים יכולים להשתמש בו כ”בסיס ביתי” עבור כל המסמכים והתהליכים שלהם, מה שמקל בהרבה על שיתוף הודעות, ניהול הצטרפות עובדים, מעקב אחר מועדים ועוד.

אבל איך Notion עובד? נסקור את התכונות העיקריות שלו בסעיף הבא:

1. סקירה של רישום הערות

ל-Notion יש כמה תכונות נהדרות לרישום הערות שמבטלות את הצורך להשתמש בכלים של צד שלישי כמו “ניהול משימות של Google”, כולל Google Docs, OneNote ו-Evernote – או Google Keep שהופסק. הערות כתובות על דפים, המורכבים מבלוקים, ובלוקים יכולים להיות כל דבר, החל מטקסט רגיל ועד לטבלאות.

מערכת crm

כל עמוד הוא קנבס רענן שבו אתה יכול לבנות את המחשבות והרעיונות שלך איך שאתה רוצה. בנוסף לטקסט רגיל, אתה יכול להכניס לרשימת מטלות, להגדיר תזכורות, להוסיף תמונות וקוד, לבצע חישובים, להזכיר את חבריך לצוות, לקבוע תאריכי יעד, וכמעט כל דבר אחר שיכולות האפליקציות המתקדמות יותר לרישום הערות.

אתה יכול להוסיף שדות ותצוגות מותאמות אישית כדי לארגן את המידע ולקשור הערות אלה למשימה או פרויקט ספציפיים. הכל יהיה זמין בקלות בסרגל הצד השמאלי. אתה יכול לשמור את ההערות שלך פרטיות או לשתף אותן עם הצוות שלך.

2. חסימות Notion וסקירת דפים

התכונה העיקרית של הפלטפורמה היא הבלוקים. אלה הם כל דבר, החל מפריט מטלה ברשימה, תמונה, מסמך שהועלה, פוסט בבלוג או מוביל ליצירת קשר. בלוקים אלה מוצבים על דפים – לדוגמה, פרויקט, מתכנן, מסד נתונים של ויקי – והופכים למרחבי עבודה שניתן לשתף עם חברי הצוות לשיתוף פעולה.

ישנם עד 500 סוגי בלוק ב-Notion, כולל טקסט, תמונה, תבליט, לוח, רשימה, אזכורים וכו’. ניתן להפוך כל בלוק ב-Notion לכל סוג אחר של בלוק על מנת להציג מידע זה בצורה חדשה . אתה יכול לארגן מחדש ולארגן בלוקים בדפים שלך בהתבסס על הצרכים של הצוות שלך ולהוסיף צבע לטקסט או לרקע של בלוק.

3. סקירת תבניות Notion

אתה יכול לבחור אחת מתבניות Notion כדי להתחיל או אפילו ליצור תבנית משלך מאפס ולשתף אותה עם הקהילה. אתה יכול למצוא תבניות למטרות שונות, מרשימות מטלות ועד מפות דרכים של פרויקטים ומסדי נתונים של צוותים. התבניות מאורגנות בקטגוריות, כמו עיצוב, שיווק, אישי, בית ספר, יעדים, יומן וכו’.

4. סקירת Notion אבטחה

Notion מקבל ציונים גבוהים בתכונות האבטחה. הוא משתמש ב-TLS 1.2 כדי להצפין תעבורת רשת בין הדפדפנים של המשתמשים לפלטפורמת Notion. החברה גם משתמשת בהצפנת AES-256 סיביות כדי לאבטח את אישורי חיבור מסד הנתונים והנתונים המאוחסנים במצב מנוחה.

5. סקירת פרויקטים ומשימות Notion

Notion יכול גם להחליף אפליקציות כמו Asana, ClickUp וג’ירה. הוא משתמש בלוחות קנבן, רשימות משימות, לוחות שנה אפוסים ומארגני ספרינט לניהול, מעקב אחר פרויקטים והשלמת משימות. אתה יכול לשמור את המידע שלך בטבלה, רשימה, לוח, גלריה, לוח שנה או פריסת ציר זמן. אתה יכול להוסיף כמה תצוגות שתרצה למסד הנתונים הקיים שלך.

לדוגמה, אם יצרת מסד נתונים בתצוגת רשימה, תוכל להציג אותו אחרת כדי לקבל פרספקטיבה אחרת. כל פריט ברשימת משימות הופך לעמוד משלו, אותו ניתן להקצות לחבר צוות אחד או יותר. אתה יכול להכניס הערות, תאריכי יעד, תגים ורמות עדיפות.

6. סקירת שילובי Notion

מערכת ה-CRM היעילה של Notion משתלבת עם אפליקציות צד שלישי בצורה חלקה, כך שאינך צריך לעבור מפלטפורמה אחת לאחרת. אתה יכול לשלב את הפלטפורמה עם כלים כמו Jira, Google Drive ו-Slack to Notion, כדי להטעין את זרימת העבודה שלך. אתה יכול גם ליצור אינטגרציה משלך עם ה-Notion API.

ניהול לקוחות

Notion, בעד ונגד

להלן היתרונות והחסרונות של Notion:

יתרונות פלטפורמת Notion

Notion הוא מאוד משתלם. לא רק שיש לו גרסת חינם שתוכל להשתמש בה ללא הגבלת זמן, אלא שהתוכנית החודשית הגבוהה ביותר שלה גם עולה 8 $ למשתמש לחודש. זה מאוד חסכוני, בהתחשב בשפע התכונות שאתה מקבל.

אם אינך בטוח אם הפלטפורמה מתאימה לך, תוכל לנסות את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה באמצעות תקופת הניסיון החינמית. וקבלו את זה: לתקופת הניסיון החינמית אין הגבלת זמן. המגבלה היחידה היא מגבלת אחסון החסימה; ברגע שתגיע ל-1,000 בלוקים, לא תוכל להוסיף עוד בלוקים של תוכן.

אתה יכול אפילו להיות פרודוקטיבי בדרכים מכיוון ש-Notion זמין כאפליקציה לנייד עבור iOS ואנדרואיד. למרות שהאפליקציה למשתמשי אייפון ואנדרואיד אולי לא תהיה מקבילה שווה לגרסת הדפדפן, היא עדיין מאפשרת לך לבצע פעולות בסיסיות.

בנוסף לאפליקציות לנייד, ל-Notion יש גם גזז אינטרנט. תכונה זו יכולה להיות שימושית מאוד כאשר אתה גולש באינטרנט וצריך לשמור דף אינטרנט ולהוסיף אותו לסביבת העבודה שלך כדי שתוכל לקרוא או לערוך אותו מאוחר יותר. תוסף הדפדפן Web Clipper זמין עבור Chrome, Firefox ו-Safari.

חסרונות פלטפורמת Notion

Notion היא לא האפליקציה הכי אינטואיטיבית. אתה לא יכול פשוט להיכנס לחשבון שלך ולהתחיל את רצף הפרודוקטיביות שלך [1] בלי שום אתגרים – אלא אם כן אתה אדם מאוד אינטואיטיבי ומקצוען טכנולוגי. ללמוד כיצד האפליקציה פועלת דורש צפייה בסרטונים וקריאת מאמרי עזרה.

חיסרון נוסף הוא התוכנית החינמית. זה דבר נהדר שהוא זמין, אבל זה מגביל אותך מבחינת כלי שיתוף פעולה. אתה יכול להזמין רק עד חמישה אורחים, וזה לא מספיק אם אתה צריך לשתף את הקבצים שלך עם יותר מחמישה אנשים.

אבל החדשות הטובות הן שתוכנית מקצוען אישי פותחת מספר בלתי מוגבל של אורחים תמורת $4 בלבד לחודש. אם ברצונך לשתף פעולה עם חברי הצוות שלך, עליך להוסיף אותם כחברים, מה שמתאפשר רק עם תוכנית הצוות והארגון.

למרות של-Notion יש יכולות עריכת מסמכים מצוינות, היא עדיין עומדת מאחורי כלים כמו Excel, Word ו-פאואר פוינט. אם הצרכים שלך מורכבים יותר, עדיין תזדקק למוצרי Office עבור מצגות חיצוניות, מסדי נתונים מורכבים של גיליונות אלקטרוניים או מסמכי מִלָה.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

כיצד לומדים את ה- CRM

בנוף העסקי של היום, שליטה במערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) היא חיונית. הפלטפורמות הללו משנות את האופן שבו חברות מתקשרות

קרא עוד »

CRM בעידן האינטרנט

מימי הקלסרים העבים ומגירות המסמכים שגדשו, ניהול המשרד עבר כברת דרך. משמרות מוקדמות ראו את עלייתם של פתרונות תוכנה ממוחשבים,

קרא עוד »
דילוג לתוכן