קליקאפ - CalickUp CRM סקירה מלאה ומעודכנת

קליקאפ
למה לבחור בפלטפורמה זו

ClickUp הוא פתרון מוביל לניהול פרויקטים מכיוון שניתן להגדיר אותו כך שיענה על הצרכים של צוותים המחפשים כלי אחד שמטפל בתזמון, שיתוף פעולה, עושה הכל. בדיוק כמו לכל מערכת CRM, יש לו את היתרונות והחסרונות שלו. מבט מעמיק יותר על היתרונות והחסרונות של ClickUp ייתן מענה לרוב השאלות והחששות.

 
קהל היעד

ClickUp היא עבודה מבוססת ענן ומערכת ניהול פרויקטים המיועדת לכל צוות ועסק. הוא משלב תכונות ניהול פרויקטים קלאסיות ומובילות שהייתם מצפים מאפליקציה מקצועית ומשלב אותן עם תכונות ייחודיות, התאמות אישיות חכמות ושילובים אינסופיים.

עם ClickUp, משתמשים יכולים למנף לוחות מחוונים ופרטי עבודה בזמן אמת במספר תצוגות לבהירות ולמעקב. התמיכה במוצר חזקה, ומחיר המוצר גמיש לכל יד. קליקאפ מספק את כל הכלים והתכונות להשלמת העבודה בצורה יעילה, גלויה ונגישה.

סקירה מלאה על מערכת קליקאפ - ClickUp CRM | יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד.

פיצ'רים מיוחדים
יתרונות
חסרונות

חבילות ומחירים

תוכנית חינם לנצח: הכי טובה לשימוש אישי

עלות: חינם
תכונות: 100MB אחסון, משימות ללא הגבלה, חברים ללא הגבלה בתוכנית החינמית, אימות דו-שלבי, מסמכים משולבים, לוחות לבנים, צ’אט בזמן אמת ועוד.

תוכנית ללא הגבלה: הכי טובה לצוותים קטנים

עלות: $7 לחבר לחודש
תכונות: הכול שבתוכנית חינם לנצח ועוד אחסון ללא הגבלה, אינטגרציות ללא הגבלה, לוחות מחוונים ללא הגבלה, אורחים עם הרשאות, תרשימים גנט ללא הגבלה ועוד.

תוכנית עסקית: הכי טובה לצוותים בינוניים

עלות: $12 לחבר לחודש
תכונות: הכול שבתוכנית ללא הגבלה ועוד Google SSO, צוותים ללא הגבלה, יצוא מותאם אישית, שיתוף ציבורי מתקדם, אוטומציות מתקדמות ועוד.

תוכנית אנטרפרייז: הכי טובה לצוותים גדולים מאוד

עלות: יש ליצור קשר עם המכירות
תכונות: הכול שבתוכנית עסקית ועוד תוויות לבנות, הרשאות מתקדמות, API לאנטרפרייז, תפקידים מותאמים אישית ללא הגבלה ועוד.

מחירון ClickUp AI: תוספת חדשה

עלות: הוספה לכל תוכנית בתשלום של $5 לחבר לחודש
תכונות: יותר מ-100 הצעות וקלטים מותאמים אישית לכל תפקיד.

שאלות למחשבה
איזו תוכנית מתאימה לצרכים שלך?: האם התוכנית החינמית תספק את צרכיך או שתזדקק לתכונות מתקדמות יותר של התוכניות השולמות?

האם התוספת AI שווה את זה?: התוספת AI עולה $5 נוספים לחבר לחודש. האם לדעתך התכונות שהיא מציעה יכולות להועיל באופן משמעותי לזרימת העבודה שלך?

התאמה אישית באנטרפרייז: התוכנית האנטרפרייז מציעה תכונות מתקדמות כמו תוויות לבנות ותפקידים מותאמים אישית. האם תכונות אלו חיוניות עבור הארגון שלך?

דילוג לתוכן