סקאלה – Scalla CRM סקירה מלאה

scallacrm logo
למה לבחור בפלטפורמה זו

סקאלה CRM היא סטארט-אפ ישראלי של ניהול קשרי לקוחות (Customer Relationship Management), מערכת CRM דיגיטלית המאפשרת לתת לעסק כלים רבים על מנת להכין את התשתית לגדילת והתפתחות העסק.

סקאלה CRM מעניקה לכם את היכולת להתחבר למערכות שכבר קיימות בעסק, כמו: מערכת הנהלת חשבונות, לידים נכנסים, שעון נוכחות ועוד… הסטארט אפ כחול לבן הזה מנקז לכם את כל הנתונים מכלל המערכות הללו למערכת אחת, עסקים שמתפתחים וגדלים ממספר עובדים קטן לעשרות עובדים ללא התשתית הזאת, יתקשו להשתלט על העומס הכבד שייווצר, לא יוכלו לנהל את העסק ולצמוח במהירות ובאפקטיביות.

קהל היעד

קהל היעד של סקאלה הוא עסקים קטנים ובינוניים הרוצים להתייעל ולהתפתח, במיוחד עסקים בתקופת הפוסט קורונה, עסקים שלא יקדמו את עצמם בעולם הדיגיטלי, פשוט לא ישרדו.

סקירה מלאה על מערכת סקאלה CRM - יתרונות מול חסרונות, פיצ'רים מיוחדים ועוד.

פיצ'רים מיוחדים
יתרונות
חסרונות

חבילות ומחירים

חברת סקאלה  Scalla CRM מנגישה 3 חבילות מחירים, כל אחת מתאימה את עצמה לעסק שדורש מגוון כלים שונים, בין אם זה עסק קטן, בינוני או גדול. (כלל החבילות מכילות את הפיצ’רים של קודמיהן).

החבילה הבסיסית–  79 ₪ / למשתמש ( מינימום 3 משתמשים – 237 ₪ לחודש)

החבילה הבסיסית מכילה את כל מה שעסק קטן עד בינוני חייב בשביל לייעל את העסק שלו, כמו:

ניהול לידים, לקוחות וקמפיינים, דוחות BI, לוחות בקרה, ניהול יומן פגישות, משימות והתראות, מספר וירטואלי, הקלטות שיחה ועוד..

החבילה המתקדמת– 249 ₪ / למשתמש ( מינימום 3 משתמשים – 747 ₪ לחודש)

חבילה זו מכילה מספר פיצ’רים שיעזרו מאוד לחברות בינוניות כמו:

אינטגרציית וואטסאפ, תהליכי עבודה אוטומטיים, שליחת הודעות ב-SMS ומערכת דיוור במייל, עיצוב הצעות מחיר ועוד… (החבילה מכילה את הפיצ’רים של החבילה הבסיסית בנוסף).

חבילת פרמיום–   289  ₪ / למשתמש ( מינימום 3 משתמשים – 867 ₪ לחודש)

חבילה זו מכילה מגוון פיצ’רים מתקדמים שעד לא מזמן היה צריך לנהלם בנפרד ממערכות ה-CRM הישנות ויתאימו מאוד לחברות גדולות כמו:

סליקת כרטיסי אשראי, ניהול פרויקטים, חתימה דיגיטלית, ניהול מלאי וספקים, פורטל לקוחות ועוד.. (החבילה מכילה את הפיצ’רים של החבילה הבסיסית והמתקדמת בנוסף).

חברת סקאלה Scalla CRM  עובדת עם כולם, בין אם אתם עסק קטן או בינוני, חברת נדל”ן או בית ספר, בין אם אתם חברת ביטוח או פרילנסרים ובעלי מקצוע.

לסיכום, המערכת של סקאלה כוללת אינספור כלים מתקדמים בעברית שיעזרו לכם לשפר ולייעל את שירות הלקוחות, ניהול המשימות ולידים, הגדלת מכירות, ובתכלס, לייעל זמן, משאבים וכוח אדם. הממשק הפשוט בשפה העברית לא משאיר לכם שום סיבה לא לשדרג את העסק שלכם ולרתום את הטכנולוגיה המתקדמת לקידומו והצלחתו.

דילוג לתוכן