ל-Google Docs יש כלי לניהול משימות?

חבילת האפליקציות של גוגל מקלה על ביצוע עבודה ושיתוף פעולה עם אחרים. אבל אם אתה מחפש מקום לעקוב אחר המטלות שלך, דברים יכולים להיות קצת לא ברורים. אולי אתה תוהה אם יש מנהל משימות של גוגל. אם כן, אתה לא לבד. הרבה אנשים שרוצים אפשרות למתחילים ב- מערכת CRM יכולים להשתמש גם בכלים של גוגל. להלן האפשרויות שענקית הטכנולוגיה מציעה למשתמשיה לניהול משימות.

מהו כלי הניהול הטוב ביותר של גוגל?

באופן מפתיע, גוגל לא מציעה פתרון חד פעמי לניהול משימות. אין רעיון, ClickUp או תוכנה דומה בתוך חבילת האפליקציות שלה. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה.

באמצעות מערך האפליקציות והכלים שלו, אתה יוצר את המערכת שלך. אז, אלו הן חמש דרכים שבהן אתה יכול להשתמש באפליקציות של גוגל כדי לעקוב אחר מה שאתה צריך לעשות.

1. צור הערות ורשימות פשוטות עם גוגל Keep

גוגל בשם המתאים לִשְׁמוֹר מכיוון שזה המקום המושלם לאחסן מידע ולהישאר מאורגן. כאן אתה יכול לרשום במהירות הערות וליצור רשימות מטלות. זה דומה מאוד לעלון אישי לכל הפתקים הדיגיטליים שלך – כל הכיף ללא העלות, העומס הפיזי ובזבוז הנייר.

מנהל שירות לקוחות

תכונות נוספות ש-גוגל Keep מציעה הן תזכורות, תוויות, הצמדה, שותפי עריכה [1], אחסון בארכיון והזמינות שלו בכל גוגל סביבת עבודה. הנה קצת יותר על כל אחד.

תזכורות

אתה יכול להוסיף תזכורות להערות שלך כדי לעזור לך להתעדכן במועדים. לאחר מכן גוגל אוספת אותן עבורך בלשונית התזכורות הממוקמת בסרגל הצד כדי שתוכל לראות אותן לפי הסדר.

תוויות

תוויות עוזרות לך לתייג ולמצוא פריטים. כאשר תוסיף אחד, תראה את שמו מופיע בסרגל הצד. שם תוכל ללחוץ ולהציג את כל הפריטים עם אותה תווית. כך, אם תכתוב מספר הערות על אותו נושא, תוכל לרכז את כולם במהירות.

הצמדה

הצמדה שימושית אם אתה מישהו שרושם הערות רבות. זה עוזר לך לשמור את ההערות החשובות ביותר שלך בחלק העליון של המסך, כך שתוכל למצוא אותן בקלות מאוחר יותר.

לחפש

אם כתבתם הערה אבל לא מוצאים אותה במאות (או אלפים) שאחסנתם ב-גוגל לִשְׁמוֹר, קל למצוא אותה עם פונקציית החיפוש המובנית. וכדי להפוך את החיפוש שלך לספציפי יותר, אתה יכול להשתמש בגיליון הצ’יט הזה של חיפוש גוגל כדי לעזור לך למצוא את מה שאתה צריך.

משתפי פעולה

רוצה להתיידד עם מישהו אחר כדי לבצע משימות או לשתף את ההערות שלך באופן מיידי? אתה יכול להוסיף אחרים להערות שלך על ידי לחיצה על סמל שותף עריכה בפנים. כך, אתה והחבר שלך לא תצטרכו לסנן טקסטים כדי למצוא פריטים משותפים מאוחר יותר.

אחסון בארכיון

לאחר שתסיים עם הערה או רשימה, תוכל להעביר אותה לארכיון במקום למחוק אותה אם אתה חושב שתשתמש בה שוב מאוחר יותר. בדרך זו, אתה יכול לטשטש את הלוח שלך מבלי לדאוג לזרוק משהו חשוב. אתה יכול למצוא את הכפתור בתחתית ההערות שלך ואת הארכיון בסרגל הצד.

זמינות

​Keep נגיש בסרגל הכלים בצד ימין בכל אפליקציית גוגל. המשמעות היא שאתה יכול לגשת להערות שלך בכל גוגל סביבת עבודה, מה שמאפשר לך לסמן פריטים בזמן שאתה עובד עליהם ולגשת להערות.

אפליקציית פתק דביק בסרגל הצד של לוח שנה דיגיטלי

אין צורך לדלג בין אפליקציות. למעשה, אם אתה מעדיף להישאר עם אפליקציה ראשית אחת לכל המטלות שלך, לִשְׁמוֹר עשויה להיות התשובה שלך, הודות לתכונות והגישה הקלה שלה.

2. כתוב את רשימת המטלות שלך ב-גוגל Sheets

אם אתה יותר איש רשימה, גוגל גיליונות יכול להיות האפליקציה שאתה צריך. כאן, אתה יכול לנצל את ההתאמה האישית העצומה שמגיעה עם עבודה בגיליונות אלקטרוניים – או לשמור על דברים פשוטים. זה לגמרי תלוי בך, וזה היופי שבדבר.

מכיוון שאתה יכול ליצור מערכות ניהול משימות חזקות יותר, ייתכן שתרצה לשקול להוסיף מעקב אחר לרשימת המטלות שלך ב-גוגל גיליונות. עם מקום לאחסון כל משימה, סביר להניח שהמשימות שלך יחליקו בין הכיסאות.

3. בנה מעקב פרויקטים פשוט ב-גוגל Sheets

גיליון אלקטרוני עשוי להיות התשובה שלך גם אם אתה מחפש מערכת ניהול פרויקטים למעקב אחר פרויקטים שלמים. אתה יכול ליצור לוח ניהול פרויקטים פונקציונלי ב-גיליונות כדי לעזור לך ולחברי הצוות שלך להישאר במסלול ולמנוע חפיפה.

דיונים עסקיים

אתה יכול אפילו ליצור לוח שנותן עדכונים חזותיים מיידיים לאלה שעובדים לצדך באמצעות רשימות נפתחות ב-גוגל גיליונות. כשאתה מוסיף עדכונים, כולם יודעים מי עובד על מה וצופים בסטטוס של פרויקטים בזמן אמת לעומת צ’ק אין אחד עם השני.

נתקעתם מאיפה להתחיל? קח השראה מהתהליכים ומהתוכנה הנוכחיים שלך – או חפש הדרכות או הפניות מאחרים שעשו את אותו הדבר. תחילת העבודה עם כל תוכנת ניהול פרויקטים תעבור חלקה הרבה יותר אם תתכנן קודם איך לעבוד עם התוכנה – במקום לעקוף אותה מאוחר יותר.

4. התאמה בין משימות גוגל ל-Gmail ו-גוגל Sheets

כלי ניהול משימות של גוגל מצוין למי שמבלה הרבה זמן ביומן ובתיבת הדואר הנכנס שלהם. הסיבה לכך היא שאתה יכול למצוא אותו ישירות בסרגל הכלים של כל אפליקציית גוגל על ידי לחיצה על הלוגו הכחול. תמצאו שם גם את גוגל לִשְׁמוֹר, אבל היתרון בשימוש ב-משימות הוא ש-גוגל מוסיפה את כל התזכורות שתגדיר ישירות ליומן שלך. זה, וזו רשימת בדיקה נקייה ופשוטה עבור אלה שמעדיפים את הפורמט.

5. השתמש ביומן גוגל כדי להתעדכן בתאריכים ומשימות

עבור חלק, לראות משימות בפורמט לוח שנה עוזר. זה ללא ספק עוזר לשמור על המועדים שלך. זה גם נהדר לתכנון מראש. לכל אחד יש מערכת שונה, אז אולי תצטרך לחקור מה עובד בשבילך.

קוביות זמן בלוח שנה דיגיטלי

כמה דוגמאות לדרכים להשתמש ביומן גוגל מעבר לתאריכי יעד ותזכורות הן:

  • זמן חסימת הפעלות העבודה שלך – הוספת שם המשימה או רשימת המטלות להערות שלך כדי לעזור לך להישאר ממוקד.
  • הזמן לחסום את המיילים וההודעות שלך כדי לעזור לך לשמור על המשימה שלפניך.
  • צור לוח שנה חדש והוסף הערות ורשימות מטלות כאירועים.
  • שתף לוח שנה עם מישהו אחר כדי לעמוד בזמנים ולהתמודד יחד עם משימות.

נהל את המשימות שלך עם גוגל

בעוד שלגוגל אין מנהל משימות ברור, היא מציעה כלים רבים שיעזרו לך להישאר בראש רשימת המטלות שלך. הכל תלוי באיזה סגנון של מנהל המשימות עובד בשבילך, אבל הודות למערך העצום, סביר להניח שיש משהו לכולם.

גוגל Keep ומשימות הם ללא ספק הפשוטים והנגישים ביותר – בנוסף, הם משתלבים היטב עם היומן ותיבת הדואר הנכנס שלך. אבל אם אתה מחפש משהו מעמיק שאתה יכול לבנות עליו, גוגל גיליונות הוא כנראה האפשרות הטובה ביותר שלך.

ייתכן שתרצה לקרוא את המדריך שלנו על CRM לעומת CDP כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

כיצד לומדים את ה- CRM

בנוף העסקי של היום, שליטה במערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) היא חיונית. הפלטפורמות הללו משנות את האופן שבו חברות מתקשרות

קרא עוד »

CRM בעידן האינטרנט

מימי הקלסרים העבים ומגירות המסמכים שגדשו, ניהול המשרד עבר כברת דרך. משמרות מוקדמות ראו את עלייתם של פתרונות תוכנה ממוחשבים,

קרא עוד »
דילוג לתוכן