מערכת CRM לעסקים קטנים המומלצות ביותר

העסק שלך עלה שלב: השגת לעצמך בסיס לקוחות טוב, ועכשיו אתה רוצה להתפתח. אתה כבר לא משתמש בגיליון אלקטרוני כדי לעקוב אחר נקודות מגע עם אנשי הקשר שלך, וייתכן שאתה כבר משתמש בתוכנת CRM – אבל האם הפתרון הזה עוד יעבוד כאשר אתה מקבל פי 10 מהלידים שאתה מייצר?

השוואת מערכות CRM לעסקים קטנים

Bodybuilder to muscle up track stars in SOYA conor mcgregor before and after steroids add sticker set bodybuilder on telegram
 

מערכת CRM היא אחת מיישומי הליבה שנתונות לרשותך. היא מכילה את כל הנתונים על הלידים והעסקאות שקיימות בעסקך, כולל ציר זמן של אינטראקציות קודמות ומתוכננות. וכיוצא בזה הפרודוקטיביות שלך עולה פלאות. המערכת עוזרת לך להבין מה לעשות הלאה ומתאמת את צוות המכירות שלך. ומכיוון שכל הנתונים שלך מרוכזים כאן, אתה יכול לעיין בדוחות ולמצוא הזדמנויות לשיפור.

אבל מה חשוב לך בבחירת מערכת CRM לעסקים קטנים ותוכנת ניהול קשרי לקוחות בתור עסק קטן? אתה לא רוצה כלי בסיסי מדי, ממקוד מדי– משהו שיגביל אותך בהמשך, ויאלץ אותך להחליף תוכנה. יחד עם זאת, מחיר המנוי צריך להתאים לתקציב שלך ככל שתגדל, להתחיל בנקודה הוגנת מספיק בתוכנית הנמוכה ביותר, ולשמור על קנה מידה סביר עבור התכונות המתקדמות שאתה מקבל בתוכניות הגבוהות יותר. לבסוף, אתה צריך כלי שנותן לך נראות ושליטה על התהליכים העסקיים שלך, כדי שהצוות שלך יוכל לקבל את התובנות שהם צריכים.

שירות לקוחות

עם זאת קח נא בחשבון, אלו הקריטריונים שאתה צריך כשאתה בודק את מערכת CRM לאופטימליות הטובה ביותר בעסקך:

  • תכונות מכירה. למען ריכוז נתוני הלקוחות שלך ופרודוקטיביות המכירות, ה-CRM שלך יעזור לך לעקוב אחר אנשי קשר ופעילות, ולראות כיצד העסקאות שלך מתקדמים עם צינור מכירות ויזואלי.
  • דיווח וניתוח. איך תפתח את עסקך אם אינך יכול למדוד את מצבך? כל מערכת CRM תספק קבוצה של דוחות שיעזרו לך לעשות בדיוק את זה.
  • אינטגרציות. CRM עובדת מעולה עם האפליקציות האחרות וזהו מפתח. יותר אינטגרציות פירושה יותר פונקציונליות שתוכל לגשת אליה מלוח המחוונים שלך, יותר נתונים נעים קדימה ואחורה בצורה חלקה, ועוד הזדמנויות לאוטומציה.
  1. Freshsales

כל האפליקציות מגיעות עם מראה, תחושה, ניווט משלהן והגיון מבני כללי ייחודי להן. תלוי עד כמה הם מפותחים, ייתכן שתהיה מוכן לסבול את החלקים הגסים או את עקומות הלמידה הבלתי סלחניות. מצד שני ישנה אפליקציה כמו Freshsales, ששומרת על רמת קושי נמוכה, אבל לא כל כך נמוכה עד שהיא פוסלת מעצמה את כל השימושיות שלה.

כשתסיים את ההצטרפות, תתבקש להוסיף את הלידים, המשימות והפגישות שלך מיד. לכל עמוד יש משלו הסבר ועזרה בצורת- העמוד הזה? קישור שפותח עזרה, למקרה שתצטרך להבין מה קורה בכל קליק. Freshsales גם מסבירה כיצד אתה יכול למנף את התכונות הללו כדי לעזור לעסק שלך להתנהל בצורה חלקה. והיי, אם משהו בסופו של דבר מסתתר מדי, אתה יכול לקפוץ לטלפון עם צוות Freshsales, משהו שחלק גדול מהאפשרויות האחרות ברשימה אינן מציעות בתוכניותן.

אם אתה קורא את המאמר הזה בדרך הישנה – אתה יודע, מלמעלה למטה בלי לגלוש או לדלג – אתה בוודאי זוכר את זוהו CRM ואת יכולות ה-AI שלו. Freshsales מציעה מערך תכונות דומה, שנקרא כאן Freddy, תלת מימד חמוד שמבלה את ימיו ברחרח סביב הנתונים שלך: הוא מזהה אנשי קשר מועדפים שסביר יותר שיתאימו יותר לעסק שלך; הוא מציע מתי עליך לעקוב אחר לידים כדי לשמור על מגמת המעורבות לעלות; וניתן להתקין אותו כצ’אט בוט באתר האינטרנט שלך כדי לטפל בתמיכת לקוחות ובפגישות.

  1. Folk (Web)

שימו לב: ל-Folk מערכת CRM לעסקים קטנים. יש אווירה שונה בהשוואה לאחרים ברשימה זו. היא לא עושה צינורות מכירות מורכבים או דוחות נוצצים עם תרשימי עוגה. היא לא רוצה שתחשוב על הקשרים העסקיים שלך כמספרים בלוח המחוונים. במקום זאת, היא מציעה דרך פשוטה לטפל בכל אנשי הקשר שלך ולשלוח מיילים מותאמים אישית במיוחד לרשימות שלך בקנה מידה, תוך החלפת תבניות רובוטיות בקסם הבלתי מתפשר של הקול האנושי.

אם אתה משתמש ב-Notion, אתה תרגיש ממש בבית. בצד שמאל, אתה יכול ללחוץ כדי להתחיל חיפוש במסד הנתונים של אנשי הקשר שלך, לראות פירוט של הודעות הדוא”ל שלך ולגשת להגדרות. קצת יותר למטה, אתה יכול לראות את כל רשימות אנשי הקשר שלך. folk שימושי למעקב אחר סוגים רבים של מערכות יחסים: אתה יכול להתמודד עם לקוחות בצינור מכירות קלאסי, אבל גם עם משקיעים שיש להם שלבי מערכת יחסים שונים. אם אתה צריך רעיונות נוספים, אתה יכול לחקור את גלריית התבניות, שכן יש 50 תבניות שונות שאתה יכול להשתמש מהן.

אז מהם האימיילים האולטרה-מותאמים? לחץ על רשימת אנשי קשר ובפינה השמאלית העליונה, לחץ כדי ליצור אימייל דינאמי חדש. בזמן הכתיבה, הקלד קו נטוי קדימה כדי להוסיף כל אחד משדות הנתונים של איש הקשר לגוף האימייל.

Vtiger .3

Vtiger לוקח את הכתר כמערכת CRM לניהול לקוחות הכל-באחד הטובה ביותר לעסקים קטנים. היא תשאיר את כל אנשי הקשר והעסקאות שלך מאורגנים, ויביא לתערובת מלאי, שיווק, דלפק עזרה, ניהול פרויקטים ומסמכים.

ניהול משאבים

אפשר לחשוב שבממשק המשתמש יהיה שאון בניסיון לדחוס את כל זה פנימה. אבל Vtiger שומר על כל הממשק נקי: יש מסך לכל סט תכונות מרכזיות, עם ניווט פשוט בראש. אם אתה צריך להחליף מסך –נניח, הנך רוצה להסתכל על המלאי שלך ורוצה לחזור לצינור המכירות שלך – לחץ על תפריט ההמבורגרים בפינה השמאלית העליונה. זה יפתח תפריט גדול, שיאפשר לך לקפוץ ישר למקום שאתה רוצה להיות.

סיכון הקיים במכשירי All-in-One הוא שיש כמה תכונות נהדרות ואחרות פשוט ממוצעות. Vtiger מרשים בחזית זו – הנה כמה דוגמאות:

הוספת איש קשר חדש מעלה טופס קצר, כך שתוכל לבצע אותה במהירות בין שיחות או אימיילים. מאוחר יותר, תוכל לפתוח את דף יצירת הקשר הראשי, שבו תוכל להוסיף את כל המידע הרלוונטי בזמנך הפנוי.

למסך המכירה יש צינור חזותי שיעזור לך לעקוב אחר העסקאות שלך. לחיצה על עסקה מאפשרת לך לראות את המשימה הבאה, יחד עם כל המידע המפורט על הנתונים הקשורים אליה.

מסך השיווק בדוא”ל מאפשר לך לבנות קמפיינים ותגובות אוטומטיות. אתה יכול ליצור ולשמור תבניות משלך עם שדות דינמיים כדי להתאים אישית כל הודעה עם נתוני הנמען. באשר למלאי, אתה יכול לעקוב אחר מוצרים ושירותים, חשבוניות והזמנות רכש, ואפילו לנהל מיסים הקשורים למוצר.

החלק הכי טוב? כל התכונות הללו קשורות זו לזו. רק סגרת עסקה? לחץ כדי להמיר אותו לפרויקט. רוצה להוסיף את המוצרים או השירותים הנפוצים ביותר שאיש קשר מבקש בדרך כלל? קלטת את הרעיון. במקרה שיש תכונה קריטית שאין ל-Vtiger, אתה יכול לחבר אותה ל-זאפייר שתכסה את הצורך שלך בתכונה.

 

4. Flowlu

Flowlu מביאה כוח מכובד במחיר הגון, כל עוד יש לך לפחות שמונה אנשים שעובדים איתך. עם ממשק משתמש חד ורשימת משימות מעמיקה, אתה יכול לשלב מכירות עם פרויקטים, תכונות פיננסיות, שיתופי פעולה, פורטלי לקוחות ומאגרי מידע. זוהי מערכת CRM לעסקים קטנים הכל-באחד הנוטה לכיוון ניהול הפרויקטים והצד העסקי של הדברים.

כאשר אתה מתחבר מדי יום, תראה עדכון של הודעות אחרונות. אתה יכול להריץ סקר מהיר או להקליד הודעות כדי להביא את כולם לאותו עמוד. משם, התפריט בצד שמאל יכול לקחת אותך לכל מקום שאתה צריך, עם קיצורי דרך ליצירת משימות חדשות, עסקאות או אנשי קשר מבלי שתצטרך ללחוץ פעמיים או שלוש כדי לעשות זאת.

תכונות הקשר וניהול המכירות נמצאות כאן. יש תצוגת רשימה הניתנת לסינון עבור כל הפעילויות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לארגן את העבודה שלך או לראות את ביצועי הצוות שלך. פרט נוסף של גוגל הוא כך תגדיר אוטומציה עבור כל שלב בצינור המכירות: הגדר את הכללים, והתמקד במשימות המכירה שלך, לא בניהול.

אוטומציה

 

all-in-one, Flowlu היא מערכת ניהול פרויקטים, ומתמקדת בלעזור לך לחבר פרויקטים עם אנשי הקשר שאתה בונה אותם עבורם, ולשמור את כל המידע במקום אחד לגישה נוחה (עם מפל מים וגם זמינות מתודולוגיות זריזות).

5. Capsule

Capsule בקצרה: מערכת CRM לעסקים קטנים חזקה בשילוב עם אפליקציית ניהול פרויקטים אמינה. כמו כל אפליקציות פרודוקטיביות טובות, היא מבינה שחווית משתמש חשובה. יש לה ממשק משתמש אינטואיטיבי ולוח מחוונים [1] ששומר על ההממה  בשליטה. זה חשוב מכיוון ששיפור הפרודוקטיביות הוא כמו משמעת בסעודה: אם תציף את הצלחת שלך באוכל, אתה תאכל יותר מדי (תישרף) ותבזבז מזון (תשאיר דברים לא פעילים).

למסך הפרויקטים יש שלוש תצוגות: לוח שנה, Kanban ורשימה. אתה יכול להוסיף את כל מה שאתה צריך לעשות כאן, להקצות אותו לאנשים הנכונים ולכלול את כל הקבצים הדרושים לביצוע. לאחר מכן, קפוץ חזרה ללוח המחוונים וראה את כל המשימות שלך מאורגנות שם ברשימה משמאל, מוכנים לפעולה. מימין לרשימה זו, תראה את הפעילות האחרונה עבורך ועבור הצוות שלך – זרם של משימות שהושלמו, שיחות ועדכוני עסקאות.

לאחר מספר שבועות של ביצוע פעולות, תוכל לעיין בדוחות כדי לזהות בעיות פרודוקטיביות. דוח זה מגיע על גבי נתוני צינור המכירות הכלליים שיש אצל כמעט כל אפליקציה בקטגוריה זו. השתמש באלה כדי להבין אילו משימות נמשכות זמן רב יותר ומי מתקשה לעבוד על הפרויקטים – אותו אדם עשוי להזדקק לעזרה, עצה או מילה מעודדת.

 

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

כיצד לומדים את ה- CRM

בנוף העסקי של היום, שליטה במערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) היא חיונית. הפלטפורמות הללו משנות את האופן שבו חברות מתקשרות

קרא עוד »

CRM בעידן האינטרנט

מימי הקלסרים העבים ומגירות המסמכים שגדשו, ניהול המשרד עבר כברת דרך. משמרות מוקדמות ראו את עלייתם של פתרונות תוכנה ממוחשבים,

קרא עוד »
דילוג לתוכן